O nas

Monika Wójcicka

Dietetyczka i trener personalny.
Już od ponad 15 lat pomaga ludziom osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz formę. Dba o to, żeby jej diety nie były monotonne ani nudne, a jej treningi nie tylko prowadziły do efektu, ale były też mile spędzonym czasem.
Jej dewizą jest indywidualne podejście do każdego Klienta, poznanie jego preferencji i potrzeb. Uważa, że tylko indywidualne dobranie diety oraz formy wysiłku fizycznego pozwoli w prosty i przyjemny sposób osiągnąć zamierzony cel. Pełna pozytywnej energii i ciągle doszkalająca się Monika pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy, osiągnąć upragnioną sylwetkę lub po prostu wprowadzić do Twojej codzienności zdrowy styl życia. Zadzwoń i podejmij z Moniką wyzwanie!

Anastazja Chorna

Masażystka i fizjoterapeutka
Dzięki niej nie tylko się odprężysz, poczujesz wyjątkowo, ale możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach i po zabiegu będziesz widzieć tylko same korzyści! Jako fizjoterapeutka doskonale zna ludzkie ciało i bez problemu pomoże Ci dobrać odpowiedni zabieg jeśli nie do końca wiesz na co się zdecydować. Nie zwlekaj i umów się na wizytę!

Elena Kanatnikova

Stylistka paznokci
Elena dba o to, żeby każdy element wykonany był perfekcyjnie – od odpowiedniej pielęgnacji, poprzez zabezpieczenie paznokcia, a na stylizacji kończąc. Poświęca mnóstwo czasu na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, które w tym zawodzie są niezmiernie istotne. Interesuje się nowymi trendami w stylizacji paznokci. Używa wielu technik, takich jak: hybryda, żel, odbudowujący paznokcie system IBX, rewitalizujący manicure japoński lub SPA. Dobiera rodzaj usługi, która najlepiej spełni oczekiwania każdego klienta.

Olga Luts

Masażystka
Pasjonatka masażu i zdrowego trybu życia. Olga interesuje się masażami leczniczymi, kinezjologią stosowaną i ćwiczeniami oddechowymi. Ciągle doskonali swoje umiejętności. Olga jest również instruktorką pilatesu. Wykorzystuje w swojej pracy elementy rozciągania i wzmacniania mięśni. W pracy niezwykle energiczna i sumienna. Dobierając odpowiedni masaż, sugeruje się potrzebami klienta.